ŽvB deníky

Vánoce a Silvestrovská párty!

Už půl roku studují v Bradavicích, a je to čím dál tím napínavé! 
VÁNOCE: Ráno jsem se probudil, a podíval jsem se do kalendáře....,,CO? Dneska jsou Vánoce?" Vykřikl jsem a zeptal jsem se Ríši. A je to pravda! Uslyšel jsem, že jsou vánoční trhy... Tak jsem zašel do třetího patra, a bylo to tam jako na Příčné. I řady obrovské tam byly....UFF... Aspoň je už to za mnou. 
Dálší den se rozdávaly dárky, a i já jsem našel nějáké pro mne... Bylo to něco, co jsem ještě nezažil... Samý klid..
SILVESTR: Trochu nudný až na večer den. V průběhu dne se vážně nic nestalo - až na večer... Každý měl na koleji totiž Párty!  Také byly soutěže.
Přidal Henry Swal ve 9.2.2014 0:00:00
Kategorie:

Předvečer všech svatých!

Když tu tak ležím, mrzí mě, že jsem tam nezůstal a nebavil se s ostatními.... Sice jsem se trochu bál těch vampírů, ale nebylo to tak hrozné.... Jako začátek bych ti napsal asi něco o ránu..

. Normálně jsem šel ze sklepení do vstupní síně né, a ze dveří jsem začal zírat tak jako asi ostatní. Protože tam byli pavouci, netopýři,lebky atd.... Bylo to vážně podivné ráno! Pak jsem potkal Carla a Richarda a šli jsme spolu zavést jednoho kluka na ošetřovnu kvůli tomu, že neviděl nebo co... Na odpoledne jsme šly s kluka ma prozkoumávat hrad, vlastně jenom na střechu hradu... A večer? Crafting... Já jsem vyrobil asi 6 kusů plotů a pak jsme to tam položili... A teď? Tu ležím a lituji, že jsem nezůstal na velmi strašidelné hostině.
Přidal Henry Swal ve 26.1.2014 0:00:00
Kategorie:

Odjezd do Bradavic!

Tak Jo... Dneska byl pro mě dost vyjímečný den na který jsem se těšil dost dlouho, ale také byl ustrašený.... Být váma, usaďte se a začtěte se... Začal bych tím, jakým byl den pro mě. Já bych to ohodnotil alespoň na 4hvězdičky z pěti... (Když už...) Já, jsem si myslel, že budu pořád osamotě, s jedním nebo s dvěma kamarádama, ale NE! Ráno jsem se nasnídal tak jako ostatní a hledal jsem Willa a Danyho. Včera jsem měl takové potíže...ale nebylo to nejhorší! Chtěl jsem mít krátké vlasy nebo teda aspoň střední a tak jsem si koupil nůžky a hřeben. Bohužel se nemůžu střihat sám a tak jsem někoho poprosil, koho jsem našel hned v cestě. Byl to teda Dany a vzal sebou i Willa.
Šli jsme do visánku k nim domů, a od té doby se kamarádíme. Dohola jsem samozřejmě nechtěl, takže začal střihat! Nakonec mě ostříhal celého, a já jsem vypadal ale HROZNĚ! Chvíli jsem čekal, aby šel pro lektvar na dorůstání vlasů a trvalo mu to hodně dlouho! A aby toho nebylo málo, ve školním rozhlase zrovna bylo, že Ollivander otvírá, a proto jsem byl bázlivý ještě víc....Stejně to dopadlo dobře, ale pojďme se vrátit k dnešku! 

Dneska byl... ODJEZD DO BRADAVIC!!! 

Adrenalin pro všechny prvňáky, vážně. Naše kajuta byla přeplněná a snad (podle mě) nejznámější z vlaku! Seznámil jsem se vícemi kamarády...

Byla to vážně zábava ve vlaku... Nakonec jsme tedy dorazili a čekali s prvákama na zařazení. Sice jsem chtěl do Nebelvíru, ale nebyl to on. Naštěstí ani né Zmijozel! V Mrzimoru to není zas tak hrozné, jak jsem myslel... Nakonec to všechno dopadlo dobře, a už se těším na dálší den! Myslím, že tenhle článek postihl to, jaký bývá můj život, což je jeden můj den....
Přidal Henry Swal ve 25.1.2014 0:00:00
Kategorie: Rok 1994/19951. ročník

Celé dva týdny za mnou!

No...skvělý a můj druhý týden za mnou! Po zařazování jsem chtěl poznat nové kamarády a také učitele. Myslel jsem, že profesoři budou trochu drsní nebo alespoň přísní - to jsem očekával ale špatně.Jeden učitel který nás suploval na první hodinu lektvarů byl trochu zlý... Ale nejhodnější byla asi učitelka myslím jménem Chandler, která nás na lektvary měla druhou hodinu. Kamarádů mám vážnê hodně, ale je těžké si vybrat nejlepšího... Asi nejlepší dva kamarádi jsou Carl a Richard. S Carlem toho máme mnoho společného, ale na druhou stranu je tu Richard který mi rozumí a TÉŽ je s ním zábava! Zajímalo by mne, jak velký kouzelník brzy budu...protože s těchto dvou umím kouzla ASI nejlépe, protože mně pořád chválí a tleskají mi... Chtěl bych se ti svěřit deníčku... že se vážně nekamarádím ani s jednou holkou... Doufám že to tak nezůstane dokonce tohoto školního roku. Navíc je zítra Předvečer všech svatých, takže se s někým zkamarádit můžu..
Přidal Henry Swal ve 25.1.2014 0:00:00
Kategorie: Škola1. ročník