ŽvB deníky

Tak to jsem já


Ahoj deníčku, 
jmenuji se Leia a budu tě občas trápit svojim škrábáním. Dostala jsem tě od taťky před odjezdem do hradu, prý ať si píšu aspoň něco když už ne zápisky na hodiny. Zatím jsem si nikdy do žádného deníku nepsala, tak doufám že to budu dělat správně a že mne nikomu neprozradíš. 
Asi bych měla nejdřív napsat něco o sobě, co? Moje celé jméno je Leia Sabrina Petersonová. Po mamince bych sice měla být Paola, ale ona si přála abych prý byla Sabrina. Maminka se jmenovala Paola Sabrina Petersonová, mám po ní teda i příjmení. Moc toho o ní jinak nevím, už když jsem byla malá tak ... odešla. Zůstala mi po ní jen hůlka, medailonek s jejím obrázkem a pár dalších věcí.
Taťka se jmenuje Ben Thruffle. Mám ho moc ráda. Dělá.. no vlastně teď ani nevím co pořádně dělá. Pořád lítá někde v cizině. Nejlepší bylo když učil ve škole, to jsem ho viděla až moc. Teď ale bydlím většinou se strejdou a tetou v Godrikově dole a taťka se ukazuje jen jednou za čas.
Mám taky spoustu zvířátek. Když byl taťka na útěku, dostala jsem od něj vodouše abych mu mohla psát. Taťka je totiž chová a používá místo sov na menší balíčky. Dál mám kočku Mňauku, myšku Myika, žabku Kuňku a pejska s jménem Mamoru. To jméno je japonsky, vymyslela ho Say. Say mám taky moc ráda, je to zdravotnice v Bradavicích. Málem to byla moje náhradní maminka, ale taťka byl hloupej a prý se rozmyslel. Nemám ho za to ráda.
 Kromě starání se o zvířátka moc ráda běhám a zlobím, ale zlobit teď moc nesmím abych dělala dobrej příklad pro Mamoru. Taky si moc ráda hraju s kamarádama, v Bradavicích mám kamarády hlavně mezi staršíma. Už mě tu znají, protože jsem tu dřív bydlela s tátou a se strejdou Nomosákem. Kromě ostatních dětí sem se dřív kamarádila s Protivou, ale toho jsem dlouho neviděla.
Letos už se mnou konečně mluvil chytrej klobouk. Byla jsem zařazená do Havraspáru, ale o tom jak to probíhalo ti napíšu až příště. Teď už musím běžet vyvenčit Mamoru, aby u Say na ošetřovně nezdivočel. 
Tak ahoj.

Přidal Leia Sabrina Petersonova ve 17.1.2014 0:58:52
Kategorie: 1. ročník