ŽvB deníky

Zase v Bradavicích

A pak to bylo tu! Ten den, kdy jsem se měla vrátit do Bradavic. Ráno dole v Kotli byl zmatek. Myslím, že ještě větší než minulý rok. Vážně už je to rok? Rok od toho, co jsem začala nový život?
No, ať je už je to dlouho, jak chce, nebudu se ohlížet do minulosti, ale budu hledět do budoucnosti. Ještě není pozdě.
Takže, to jak, tam byl zmatek, bych nikdy nepopsala. Jeden to tam poblil, takže byl nahozený celý Kotel. Ty zvratky jsem tam nenechala jen tak ležet, takže jsem je utřela a bylo.
Za chvíli už se mělo jet. Sebrala jsem Hannu a radši jsme šly na vlak. Pak se k nám přidaly Yuki s Kaylou a pak se konečně jelo. Moc jsem se těšila, ale zároveň mi bylo líto, že už skončily prázdniny.
A pak už jsme vystoupili v Prasinkách, nastoupili do kočárů a jeli směr Bradavice. Se mnou seděly ještě Lu a Cass. Také jsou strašně milé, ale to není podstata zápisu. No a pak už jsme stáli na nádvoří v Bradavicích a vydali se do školy. Prvně jsme přišli my-nebelvírští, pak k nám připojil Mrzimor a pak napochodovaly Zmije. Nakonec dorazil Havraspár. Když jsem uviděla moje nebelvírské spolužáky, měla jsem pocit, že jsem tam, kde mám být. I když doma v Oxfordu po boku mé rodiny je to asi nejmilejší....
Konečně se to všechno propracovalo k Zařazování. Yuki počítala zařazené a zároveň tipovala jejich budoucí koleje. Musím uznat, že fakt excelovala. Došlo i na Avaline, Charlotte a samozřejmě Ethana. Všichni tři skončili u Hadů. Nevím proč, ale zmijozelská kolej je mi nejnesympatičtější ze všech, i když, nesmím je všechny házet do jednoho pytle. I mezi nimi existují vyjimky, ale někteří by snad neměli skončit nikde jinde...
Dost mě překvapilo, že u nás skončil Mark, který se spřáhl s Ethanem. No, já nejsem Moudrý klobouk, takže o tom nerozhoduji. Nakonec došlo i na Hannu. Moc jsem si přála, aby skončila u nás. Málem jsem si okousala všechny nehty, ale moc to nepomohlo. Nejspíše je více přátelská než odvážná, takže skončila v Mrzimoru. Ale i to je skvělá kolej. No a pak přišla řada i na Kaylu. Ta skončila u nás. Kromě ní jsou u nás ještě Cassidy Claer, která se k nám dostala jako poslední, Hebron Cole, který kouzlí nahlas, Ian Sutherwick, který je fajn, Johny z Příčné, Lisa Harper, ve kterou věřím, Rachel, která je taky skvělá, Sofia, které přeskakuje hlas a dost kamarádí s Lisou, Sophie Avil, která divně mluví, ale podle mě je skvělá a pak taky Lucas Bekusior. No a samozřejmě staří známí- Anet, El Sonne, Katie, Matt, Will, Yuki, Caleb, Rose, ještě jedna Katie, myslím že Vayne, pak myslím, že Eleanor, bohužel příjmení si nevybavuji, ale už je dospělá, Lilly a Wenn, ze které je (snad) prefektka. No ale je tu ještě pár podstatných změn. Za prvé, máme nové, větší truhly. A pak je změna ve vedení. Naším kolejním již není pan profesor Thorinson, ale Archer. Podle mě, je Archer dost fajn. No a jeho zástupcem je nový profesor Terrel Bakari. (Snad jsem jeho jméno napsala správně). Jen po nocích je mi trochu smutno, a to proto, že jsem na pokoji sama.

Přidal Elisa Loyd ve 9.10.2017 0:00:00
Kategorie: Betaprovoz2. ročník
;