ŽvB deníky

Vrah v Nebelvíru

Jo, i mně z toho mrazí. Teď ale tím vrahem nejsem já, ale někdo úplně jiný... 

Přišla jsem do spolky. Byli tam Lucas a Matt. Pozdravila jsem je, ale oni neodpovídali. Matt samozřejmě spal, ale pak se probudil. Vstal a začal se třást. Přišel k nám blíž a teď jsem poznala, že místo zelených očí je má černé.
Řekl: "Potřebuji jednoho z vás."
Já se obětovala. Přece tam nenechám jít prváka, no ne?
Hůlku jsem si neuklidila, protože kdyby náhodou. Držela jsem ji v ruce a šla za Mattem. Šli jsme zkratkou, tu jak řekneš heslo zdi, ona se otevře a pak se jde po schodech. Odhrnul závěs a pak jsme šli dál. Šli jsme po několika schodištích a pak jsme byli na "místě". Už jsem tam byla, ale zásadně tam nechodím. On vytáhl hůlku a řekl něco: ve jménu zemři....
Související obrázek
Po zádech mi začal běhat mráz, ale na nic jsem nečekala. Rychle jsem zašeptala formuli odzbrojovacího kouzla. Hůlka mu vypadla z ruky a než stačil mrknout, už jsem šeptala kouzlo přitahovací. On umí jen to první, ale já obě díky Vivien. Chytila jsem jeho hůlku do ruky a utíkala pryč. Konkrétně do spolky. Tam jsem se posadila vedle Lucase, kdyby náhodou. Matt přišel. A přišel ke mně blíž. Jeho žádost byla hůlka. Nedala jsem mu ji. Ani tu jeho ani tu moji. Tak blbá nejsem. Použila jsem na něj shazovací kouzlo a získala tím čas na útěk.
Vyběhla jsem ze spolky a chtěla to jít nahlásit nějakému profesorovi. Nejblíže je Tara. Zvonila jsem, ale naneštěstí tam nebyla. Místo toho přišel Matt. Začal mě mlátit, ale ani jsem nemukla. Posunula jsem o krok dál a utíkala jsem pryč. Musela jsem někoho najít. Jelikož Vivien hlásila, že je v kabinetě, běžela jsem k ní.
Díky, Nat...
Zazvonila jsem. Po chviličce Vivien vylezla. Řekla jsem jí, co se mi přihodilo a ona mě pozvala dovnitř. Rozhlasem zavolala Archera. Když přišel, musela jsem všechno podrobně odříkat. Steinova hůlka zůstala u Vivien a pan profesor Archer říkal, ať se od Matta držím dál, nebo ať se pohybujeme ve větších skupinkách.
To samé mi říkal i profesor Bakari. A má pravdu...

Počkat! V tom případě by vše zapadalo! Když je Matt schopný udělat tohle, tak pochybuji, že nepoužil to dusící kouzlo!Lisa říkala, že tam Matt byl, když se to stalo!A pokud by byl pod tímhle vlivem, tak si nic v normálu nepamatuje!...

Přidal Elisa Loyd ve 29.11.2017 0:00:00
Kategorie: ŠkolaBetaprovoz2. ročník
;